PR a média

NTK zakončí oslavy 300 let existence vánočním koncertem Epoque Quartet

Praha 3. prosince 2018_ Národní technická knihovna (NTK) zve širokou veřejnost na koncert Epoque Quartet, který se koná ve středu 12. prosince 2018 v prostorách NTK. Hudební vystoupení multižánrového populárního kvarteta zakončí oslavy již třísetleté historie NTK.

Celá zpráva v pdf

Do NTK i za hudebním archivem Supraphonu!

Praha 8. říjen 2018_ Národní technická knihovna (NTK) vyjednala pro své registrované zákazníky exkluzivní přístup ke zvukovému digitálnímu archivu vydavatelství Supraphon. Mohou si tak přímo poslechnout nahrávky například Voskovce a Wericha či divadla Semafor, populárních tuzemských zpěváků a zpěvaček nebo záznamy vystoupení plejády českých interpretů vážné hudby ze současnosti i minulosti.

Celá zpráva v pdf

NTK slaví deváté narozeniny a zve veřejnost na bezplatné exkurze

Praha 7. září 2018_ Národní technická knihovna (NTK) již devět let slouží studentům, akademickým pracovníkům a dalším zájemcům o technické informace. Architektonicky oceňovaná budova ze skla a betonu stojící uprostřed Kampusu Dejvice byla slavnostně otevřena 9. září 2009. Největší a nejstarší technická knihovna v České republice také v letošním roce slaví 300 let od založení svého knihovního fondu. V rámci oslav obou významných výročí nabízí NTK mimořádné exkurze pro veřejnost.

Celá zpráva v pdf

 
 
 
Editor: David Shakhar Poslední změna: 3.12. 2018 13:12