PR a média

NTK hostila konferenci EFI 2016, kde představila i nový projekt CzechELib

Praha 11. listopadu 2016_ Zlepšení veřejných informačních služeb poskytovaných Národní technickou knihovnou (NTK) bylo tématem výroční konference projektu Efektivní informační služby pro veřejnost a státní správu (EFI), kterou dnes uspořádala NTK v konferenčních prostorách svého sídla v Praze Dejvicích. Přibližně stovka účastníků se zde seznámila i s výsledky finálních příprav projektu národního centra pro pořizování, správu a využívání elektronických informačních zdrojů CzechELib. Na konferenci zazněly i informace o Kampusu Dejvice – společném projektu NTK, vysokých škol, vědeckých institucí a městské části Prahy.

Celá zpráva v pdf

Muzejní noc v Národní technické knihovně ovládnou technologie

Praha, 7. června 2016_Národní technická knihovna se pošesté účastní Pražské muzejní noci. V sobotu 11. června představí veřejnosti bohatý program. Hlavním tématem letošního ročníku jsou technologie. NTK nabídne workshop klasické fotografie s Karlem Cudlínem, hudbu Petra Wajsara, videoprojekci Jakuba Nepraše nebo performanci Jonáše Strouhala First Scratch, která reflektuje bezmeznou adoraci nových technologií.

Celá zpráva v pdf

TEDx v Národní technické knihovny

Praha, 24. února 2016 - V Národní technické knihovně (NTK) se v pátek 26. února 2016 odpoledne uskuteční první nezávisle organizovaná konference TEDxNárodníTechnickáKnihovna s podtitulem Pretty Future.

Celá zpráva v pdf

Kontakt pro média

Pavel Hortig
pavel.hortig@techlib.cz
232 002 476
774 113 910

Fotografování a natáčení v NTK

Bc. Michaela Vydrová Pánková
michaela.vydrova@techlib.cz
232 002 507

Důležité odkazy

Editor: Martina Tvrdá Poslední změna: 29.5. 2017 09:05