Konference o šedé literatuře a repozitářích

Tématem konference je každoročně šedá literatura a s ní související okruhy – provoz digitálních repozitářů, autorské právo, volné licence, zpracování a ochrana výzkumných dat a archivace a zveřejňování výstupů z vědy a výzkumu.

Konference je určena knihovníkům, správcům digitálních sbírek, vedoucím pracovníkům, studentům, autorům vědeckých dokumentů i odborné veřejnosti.

12. ročník Konference o šedé literatuře a repozitářích se bude konat ve čtvrtek 17. října 2019 v Ballingově sále v Národní technické knihovně.

Program se bude skládat z dvanácti přednášek. Se svými příspěvky nás navštíví kolegové z Francie, Rakouska, Alžíru a poprvé i ze Spojených států amerických. Hlavní náplní přednášek bude provoz digitálních repozitářů, viditelnost a šíření šedé literatury, výzkumná data a nebude chybět autorské právo atp. Během konference bude zajištěno simultánní tlumočení z češtiny do angličtiny a naopak. Rovněž bude zajištěno občerstvení.

Více informací o konferenci, včetně podrobného programu, najdete na webu konference.

Registrace

Účastnický poplatek je 300 Kč, bude se vybírat na konferenci u registrace v hotovosti. Nutná je také registrace pomocí online formuláře níže. Registrace bude otevřena do 14. října. Po vyplnění a odeslání požadovaných údajů přijde každému účastníkovi potvrzovací email. Těšíme se na Vás.

 
Přihláška na 12. ročník Konference o šedé literatuře a repozitářích 2019
Prosím napište do tohoto pole číslo 42, abychom ověřili, že nejste spambot
 
 
 

Datum a místo konání

12. ročník Konference o šedé literatuře a repozitářích

čtvrtek 17. října 2019, Ballingův sál

Kontakt

Hana Vyčítalová
 hana.vycitalova@techlib.cz
232 002 537

Petra Černohlávková
 petra.cernohlavkova@techlib.cz
232 002 516

Důležité odkazy

Editor: Hana Vyčítalová Poslední změna: 6.8. 2019 11:08