Rezervační systém

Prostřednictvím rezervačního systému si v případě, že máte na knihovním finančním kontě dostatečný zůstatek, můžete sami rezervovat týmové studovny. Zůstatek finančního konta si můžete navýšit vložením hotovosti na pokladně NTK v 1. podlaží nebo bezhotovostně on-line platbou pomocí platební karty.

Rezervaci je také možné uskutečnit u pultu služeb s pomocí knihovníka.

Pro rezervaci studovny online prosím postupujte takto:

  1. Ke vstupu do rezervačního systému klikněte ZDE anebo použijte odkaz vpravo na stránce.
  2. Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
  3. Výběrem z horního menu (Zdroje dle typu) se zobrazí dostupné typy zdrojů pro rezervaci. Typem zdroje je myšlena místnost, kterou si chcete po daný časový úsek (granularita) rezervovat. Ze zobrazeného seznamu si vyberete požadovaný zdroj v nabízeném časovém úseku.
  4. Výberte celkovou požadovanou délku rezervace (možno i přes více polí) kliknutím a tažením myši. Výběr je označen žlutě. Rezervace je označena zeleně.
  5. O úspěšné rezervaci je zákazník informován na obrazovce. Rezervaci je nutné dokončit stisknutím tlačítka „Potvrdit rezervaci“.
  6. Rezervaci je možno bezplatně stornovat nejpozději 24 hodin před začátkem čerpání rezervace, poté bude poplatek automaticky stržen a je nevratný. O storno rezervace žádejte na info@techlib.cz nebo knihovníky u pultů. Do žádosti uveďte číslo rezervace a ID zákazníka. 

Editor: Alena Chodounská Poslední změna: 28.10. 2015 14:10