Podpora studentů a akademického psaní

Naším posláním je přispívat k profesnímu a akademickému úspěchu našich uživatelů a partnerů. Ve spolupráci s pedagogy nabízíme služby spojené s rozvíjením dovedností potřebných pro prezentaci odborných výstupů a efektivní vyhledávání, filtrování a používání informací. Rádi pomůžeme vysokoškolským i středoškolským studentům, vyučujícím a výzkumníkům i uživatelům z řad široké veřejnosti

Naše služby jsou bezplatné a pro jejich využití není nutná registrace.

Konzultace

Rádi vám pomůžeme s vyhledáváním zdrojů ke školním pracem, projektům nebo článkům. Ukážeme vám vhodné postupy a nástroje pro práci s informacemi.  Přijďte k centrálnímu pultu služeb v 2. NP., nebo využijte podrobných konzultací na objednávku.

Online podpora a průvodci oborem

Online návody vám pomohou efektivněji vyhledávat, citovat nebo prezentovat. Průvodci slouží k orientaci v informačních zdrojích pro váš obor.

Kurzy a workshopy

Ve spolupráci s odborníky (nejen) z dejvického kampusu připravujeme specializované kurzy a workshopy pro různé úrovně studia. Vybrané kurzy jsou vyučovány v angličtině. 

Pro střední školy

Nabízíme pedagogům asistenci a spolupráci k získání a udržení optimální úrovně informační gramotnosti, dovedností a prozíravosti, nezbytné pro úspěšnou pedagogickou činnost a individuálně upravené workshopy pro studenty středních škol.

Zeptejte se nás

Naši specialisté rádi zodpoví jakékoliv vaše dotazy.

 
 
 
Fotka: Naši specialisté: (stojí) Petr Nouza, Jan Červenka, Saša Skenderija, Petra Procházková, Alena Chodounská, Jiří Henzl, Stephanie Krueger, Věra Krásová, Tomáš Razím, Pavlína Tvrdá, (dřepí) Martin Stehlík, Jana Orlová, Vojtěch Turek, Olga Martinová

Kontaktujte nás

 info@techlib.cz
 232 002 503

Přijďte osobně:
po-út 9.00-20.00
st-pá 9.00-17.00

Rychlé odkazy

 
The Rethinking Resource Sharing Initiative Logo
Jsme STAR knihovnou!
Editor: Olga Martinová Poslední změna: 1.11. 2019 08:11