Podpora studentů a akademického psaní

Naším posláním je přispívat k profesnímu a akademickému úspěchu našich uživatelů a partnerů. Ve spolupráci s pedagogy nabízíme služby spojené s rozvíjením dovedností potřebných pro prezentaci odborných výstupů a efektivní vyhledávání, filtrování a používání informací. Rádi pomůžeme vysokoškolským i středoškolským studentům, vyučujícím a výzkumníkům i uživatelům z řad široké veřejnosti

Konzultace

Rádi vám pomůžeme s vyhledáváním zdrojů ke školním pracem, projektům nebo článkům. Ukážeme vám vhodné postupy a nástroje pro práci s informacemi.  Konzultace v tuto chvíli probíhají online (telefonicky, emailem nebo prostřednictvím videohovoru), stačí vyplnit formulář.

Online podpora a průvodci oborem

Online návody vám pomohou efektivněji vyhledávat nebo citovat. Průvodci slouží k orientaci v informačních zdrojích pro váš obor.

Kurzy, workshopy a webináře

Ve spolupráci s odborníky (nejen) z dejvického kampusu připravujeme specializované kurzy, workshopy a webináře pro různé úrovně studia. Některé kurzy jsou vyučovány v angličtině. 

Pro střední školy

Nabízíme pedagogům asistenci a spolupráci k získání a udržení optimální úrovně informační gramotnosti, dovedností a prozíravosti, nezbytné pro úspěšnou pedagogickou činnost a individuálně upravené workshopy pro studenty středních škol.

Zeptejte se nás

Naši specialisté rádi zodpoví jakékoliv vaše dotazy.

 
 
 
Editor: Olga Martinová Poslední změna: 26.2. 2021 07:02